Bize Ulaşmak İçin Tel : +90 312 472 77 15 - Mail : info@hidrokonmuhendislik.com.tr

 • big

Hakkımızda

HİDROKON Mühendislik Müşavirlik A.Ş., 2007 yılında kurulan, mühendislik ve müşavirlik kuruluşudur. HİDROKON, çeşitli alanlardaki geniş kapsamlı projelerle ilgili mühendislik, mimarlık, müşavirlik ve kontrollük hizmetleri vermektedir. HİDROKON müteahhit ve imalatçı firmalardan tamamen bağımsız bir kuruluştur. Hidroelektrik Santraller, Rüzgâr Santralleri, Su Temini Projeleri, Alt Yapı – Üst Yapı Projeleri ve Taşkın Koruma Projeleri başlıca faaliyet alanlarını oluşturmaktadır.

MİSYONUMUZ,

HİDROKON, su ve toprak kaynaklarının geliştirilmesinden enerji üretimine, çevresel etki değerlendirmesi çalışmalarından, ulaştırma yapıları ve binalara kadar birçok alanda önemli tesislerin planlanması, projelendirilmesi ve gerçekleştirilmesini üstün bir görev anlayışı olarak benimsemiştir.HİDROKON, kendi alanlarında uzmanlaşmış kadrosu; inşaat mühendisleri, jeoloji mühendisleri, meteoroloji mühendisleri, harita mühendisleri, elektrik mühendisleri, makina mühendisleri, ziraat mühendisleri, çevre mühendisleri ve teknik ressamlar gibi personellerden oluşmaktadır.

VİZYONUMUZ,

HİDROKON bütün proje konularında; gerekli tüm mühendislik normlarına uygun, sorumluluk sahibi ve teknolojinin son imkânlarını kullanarak hızlı, doğru ve dinamik hizmet verme görüş ve anlayışı içindedir. Güçlü ve deneyimli kadrosu ile dünya literatürünü ve teknik gelişmeleri yakından takip ederek çalışmalarını sürdüren HİDROKON;gerektiğinde üniversitelerin değişik branşlarındaki değerli öğretim üyelerinden de danışmanlık hizmeti alarak, ekip odaklı bir çalışma anlayışının gelişmesini hedeflemiştir.

Kalite Politikalarımız

Kalite Politikası

HİDROKON MÜHENDİSLİK’te ‘kalite’, müşteri istek ve şartlarına tam uygunluğu sağlayacak düzeyde performans üstünlüğü olarak anlaşılmakta olup, müşteri tatmini esas olarak alınmaktadır.

HİDROKON MÜHENDİSLİK kalite politikası aşağıda verilmiştir :

Bünyesindeki uzman personeliyle;

Bilgi ve deneyimini müşterilerinin hizmetine sunmayı ve yaptığı işlerde (hizmetlerde) en yüksek verimi sağlayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedeflemektedir.

Bu amaçla,

 • Çalışma konularında yeterli  ve bilgili personelle çalışacak,
 • Personelden yeterli verimi alabilmek için gerekli program ve eğitim desteğini vererek motivasyonu yüksek tutacak,
 • Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyacak ve sürekli iyileştirme sağlayacaktır.
Çevre ve İş Sağlığı – İş Güvenliği Politikası

HİDROKON MÜHENDİSLİK, teknolojik ve kaliteli çalışma olgusu ile birlikte çevreyi koruyan, iş sağlığı ve güvenliğine önem veren, müşteri şartları ve taleplerine uyacağını taahhüt eden yönetim anlayışını benimseyecek ve uygulayacaktır.

Bu amaçla bünyesinde, iş sağlığı ve güvenliği ile belirlenen çevre boyutlarıyla ilgili uygun yasal düzenlemelere ve diğer şartlara bağlı kalarak ve uyarak, ISO 14001:2004 ve OHSAS 18001:2007 standartlarına uygun çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerini oluşturacak ve sürekli iyileştirme ile destekleyerek güçlendirecektir.

Alt yükleniciler de kanunların öngördüğü ISO 14001:2004 ve OHSAS 18001:2007 hükümleri, yöntem ve ilkelerini aynı disiplin ve anlayışla uygulayacaktır.

Buna yönelik olarak :

 • Doğal kaynak kullanımında çevreye saygılı olacak,
 • Atık miktarını azaltacak,
 • Çevre kirliliğini önleyecek,
 • Çevreye duyarlı, iş sağlığı ve güvenliğine uygun malzeme ve ekipman seçimini sağlayacak,
 • Hammadde kullanımında israfı önleyecek,
 • İş kazası riskini azaltacak şekilde ergonomik ve sağlıklı iş ortamları sağlayacak,
 • Çalışanlarda çevre ve iş sağlığı ve güvenliği bilincini geliştirmek için eğitimler yapacak,
 • Diğer tarafların (halk, alt yükleniciler vs.) bu politikaya kolay erişimini sağlayacaktır.
Kalite Sertifikalarımız

İş İçin Başvur!

Kariyerine Hidrokon Mühendislik’te Devam Etmek İstiyorsan CV Yollaman Yeterli.
Başvur

Back to Top